Dom

Wuxi ruili technology development co.,ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Wuxi ruili technology development co.,ltd

Wuxi Ruili Technology Development Co., Ltd. jest firmą wysokiej technologii. Koncentrujemy się na rozwoju i produkcji maszyn pakujących prawie 20 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu i silnemu zapleczu technicznemu jesteśmy wyrafinowani w tej dziedzinie przemysłu.

Wykorzystując technologię CAD i CAM, produkujemy w pełni automatyczną i półautomatyczną / automatyczną maszynę do pakowania ilościowego, skalę skumulowaną i system mieszania, które są odpowiednie dla granulatów, proszków, materiałów blokowych i mieszanin.

Nasza firma ma duże możliwości projektowe i bardzo wysoką efektywność, szczególnie w zakresie projektowania niestandardowego. Wszystkie nasze standardowe produkty można dostosować do wymagań klientów. Stabilna, zwięzła perspektywa, brak limitu wysokości, brak miejsca i łatwość w obsłudze zapewniają klientom dobre doświadczenia.

Od momentu założenia, ze względu na wysoką jakość i dobrą obsługę, jesteśmy coraz bardziej honorowi od naszych klientów. Nasze produkty zostały wyeksportowane do globalnego marketingu, takiego jak Ameryka Północna, Afryka, Europa, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia itp. W ponad pięćdziesięciu krajach. Teraz tworzymy większy proces i będziemy kontynuować dostarczanie wysokiej jakości, wiodących technologii i stabilnych maszyn na rynek globalny. Spełnienie zwyczajów jest zawsze naszym fouchem.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : RUILI

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 2500000-3300000

Rok założenia : 1998

pc Export : 70% - 80%

Ruili Założona w 1998 roku, mamy tysiące klientów o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej, zbożowej, chemicznej i energetycznej.

Od 2007 roku Ruili zaczęło eksportować maszyny, a teraz eksportowaliśmy do ponad 50 krajów dla setek zagranicznych klientów.

Usługowe

Ruili Odpowiada za całą obsługę posprzedażową dla wszystkich klientów maszyny.

Zapewniamy szybką informację zwrotną w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości e-mail dotyczącej połączeń i wiadomości alarmowych.

Firma Zespół

Główny menadżer

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży po sprzedaży

Design Dept

Inżynier Dept

Zespół producenta

Dział marketingu

Magazyn Dept

KONTAKT

Adres: No.22, Jinyi Road, Qianqiao Industry Park, Wuxi, Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:No.22, Jinyi Road, Qianqiao Industry Park, Wuxi, Jiangsu, Chiny