Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Wuxi ruili technology development co.,ltd 86-510-83733721 ruili@wuxiruili.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Wuxi ruili technology development co.,ltd profil firmy

 • Chiny Wuxi ruili technology development co.,ltd profil firmy
 • Chiny Wuxi ruili technology development co.,ltd profil firmy
 • Chiny Wuxi ruili technology development co.,ltd profil firmy
 • Chiny Wuxi ruili technology development co.,ltd profil firmy
Wuxi ruili technology development co.,ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Firma Handlowa,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  RUILI

 • Ilość pracowników

  30~50

 • Coroczne wyprzedaże

  2500000-3300000

 • Rok założenia

  1998

 • pc Export

  70% - 80%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-510-83733721

Wprowadzenie

Wuxi Ruili Technology Development Co., Ltd. jest firmą wysokiej technologii. Koncentrujemy się na rozwoju i produkcji maszyn pakujących prawie 20 lat. Dzięki dużemu doświadczeniu i silnemu zapleczu technicznemu jesteśmy wyrafinowani w tej dziedzinie przemysłu.

Wykorzystując technologię CAD i CAM, produkujemy w pełni automatyczną i półautomatyczną / automatyczną maszynę do pakowania ilościowego, skalę skumulowaną i system mieszania, które są odpowiednie dla granulatów, proszków, materiałów blokowych i mieszanin.

Nasza firma ma duże możliwości projektowe i bardzo wysoką efektywność, szczególnie w zakresie projektowania niestandardowego. Wszystkie nasze standardowe produkty można dostosować do wymagań klientów. Stabilna, zwięzła perspektywa, brak limitu wysokości, brak miejsca i łatwość w obsłudze zapewniają klientom dobre doświadczenia.

Od momentu założenia, ze względu na wysoką jakość i dobrą obsługę, jesteśmy coraz bardziej honorowi od naszych klientów. Nasze produkty zostały wyeksportowane do globalnego marketingu, takiego jak Ameryka Północna, Afryka, Europa, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia itp. W ponad pięćdziesięciu krajach. Teraz tworzymy większy proces i będziemy kontynuować dostarczanie wysokiej jakości, wiodących technologii i stabilnych maszyn na rynek globalny. Spełnienie zwyczajów jest zawsze naszym fouchem.

Historia

Ruili Założona w 1998 roku, mamy tysiące klientów o ugruntowanej pozycji w branży spożywczej, zbożowej, chemicznej i energetycznej.

Od 2007 roku Ruili zaczęło eksportować maszyny, a teraz eksportowaliśmy do ponad 50 krajów dla setek zagranicznych klientów.

Usługa

Ruili Odpowiada za całą obsługę posprzedażową dla wszystkich klientów maszyny.

Zapewniamy szybką informację zwrotną w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości e-mail dotyczącej połączeń i wiadomości alarmowych.

Nasz zespół

Główny menadżer

Dział sprzedaży

Dział sprzedaży po sprzedaży

Design Dept

Inżynier Dept

Zespół producenta

Dział marketingu

Magazyn Dept